Strona główna - Fundacja Specjał

Przedsiębiorstwo Specjał w 2010 roku założyło Fundację, której działalność wspierać ma przede wszystkim osoby niepełnosprawne, dyskryminowane, wykluczone, jak również ich rodziny i osoby znajdujące się w ciężkiej sytuacji materialnej.

OVERVIEW

This web page fundacjaspecjal.pl currently has a traffic ranking of zero (the smaller the more traffic). We have evaluated eleven pages inside the site fundacjaspecjal.pl and found two websites referencing fundacjaspecjal.pl. I found one social networking platforms retained by fundacjaspecjal.pl.

FUNDACJASPECJAL.PL RANKINGS

This web page fundacjaspecjal.pl has seen a alternation amounts of traffic for the whole of the year.
Traffic for fundacjaspecjal.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjaspecjal.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjaspecjal.pl

Tworzenie stron WWW Rzeszów - Baudesign

Pokaż światu swoją nową stronę www. Projektów zrealizowanych dla innych agencji. Duże doświadczenie i ciągły rozwój dają nam pewność, iż stworzymy dla Ciebie witrynę, która przyciągnie uwagę klientów, będzie sprawnie funkcjonować oraz wzmocni. Nasza specjalność to kodowanie i wdrażanie stron internetowych. Możemy pochwalić się wieloletnią stałą współpracą z innymi agencjami reklamowymi w tym zakresie. Marek Mazur, Studio Kreatywne Synergia S.

PPHU Specjał Sp. z o.o.

Relacja z Biesiady maj 2013. Relacja z Biesiady sierpień 2013. Relacja z Biesiady maj 2014. Relacja z Biesiady wrzesień 2014. Relacja z Biesiady maj 2015. Specjał Oddział Rzeszów - HoReCa. Specjał Oddział Rzeszów - Franco.

WHAT DOES FUNDACJASPECJAL.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjaspecjal.pl Mobile Screenshot of fundacjaspecjal.pl Tablet Screenshot of fundacjaspecjal.pl

FUNDACJASPECJAL.PL HOST

Our web crawlers detected that the main page on fundacjaspecjal.pl took seven hundred and thirty-four milliseconds to stream. Our parsers could not discover a SSL certificate, so I consider this site not secure.
185.30.126.31

I caught that this website is implementing the nginx/1.2.1 server.

Strona główna - Fundacja Specjał

DESCRIPTION

CONTENT

This web page fundacjaspecjal.pl had the following on the site, "Osobom niepełnosprawnym i osobom należącym do grup dyskryminowanych i wykluczonych społecznie oraz pomoc ich rodzinom." Our analyzers saw that the website said " Inicjatyw o charakterze zdrowotnym, edukacyjnym oraz charytatywnym." The Website also said " Osobom znajdującym się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej lub materialnej. Dla wybitnie uzdolnionych dzieci i młodzieży z ubogich rodzin. Pomoc w przypadku zdarzeń losowych i klęsk żywiołowych. ZBIÓRKA PLASTIKOWYCH NAKRĘTEK ZBIERAMY DLA NELI!."

SUBSEQUENT WEBSITES

Nowe terminy warsztatów już w AKTUALNOŚCIACH Szczególnie polecamy warsztaty z Kręgów Naprawczych! Wydaliśmy książkę Justine Mol Dorastanie w zaufaniuKsiążkę można kupić pisząc na adres kontaktfundacjasr.orgNasza organizacja zajmuje

Nowe terminy warsztatów już w AKTUALNOŚCIACH. Szczególnie polecamy warsztaty z Kręgów Naprawczych! Wydaliśmy książkę Justine Mol Dorastanie w zaufaniu. Program Esenscje Kobiecości i Męskości - Essential Peacemaking Women and Men. Metoda Kręgów Naprawczych - Restorative Circles.

Start Fundacja Stonoga

Tel 32 738 24 26.

Fundacja im. Tomasza Strzembosza

, dokładnie cztery lata po śmierci Profesora, z inicjatywy Rodziny oraz jego uczniów do Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000315428, wpisana została Fundacja im. Dzięki historii miałem ciekawe - a sądzę, że także wartościowe - życie. T Strzembosz, W stronę zachodzącego słońca. Życiorysy wpisane w polską historię, Warszawa 2003, s. Z przyjemnością informujemy, że nasza Fundacja im.

Fundacja Andrzeja Mańkowskiego - Szczawnica - O nas

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Dla działania Fundacji Andrzeja Mańkowskiego-Szczawnica jest wybitna postać Hrabiego Adama Stadnickiego, który otaczał troską regionalne dziedzictwo oraz dbał o rozwój kultury i sztuki. Przywrócić Szczawnicy wysoką pozycję wśród ośrodków uzdrowiskowych Polski i Europy.

Nasielska Fundacja Wspierania i Rozwoju Edukacji

Nasielska Fundacja Wspierania i Rozwoju Edukacji. Już po raz drugi w ramach wspólnego Projektu Nasielskiej Sekcji Kajakarskiej zorganizowaliśmy spływ rzeką Wkrą, przygoda była o tyle ciekawa że , młodzi kajakarze trafili na cofającą się falę powodziową. Na terenie byłej jednostki wojskowej atrakcji nie brakowało, były gry i zabawy sportowe, strzelanie z wiatrówek i paintballu. Pozyskanie artykułów szkolnych i sportowych. Wspólnie z Radą Rodziców pr.